POHÁDKOVÁ STEZKA DDM RAKETA ŽIHLE

VÍTÁME VÁS NA NAŠÍ DALŠÍ STEZCE, TENTOKRÁT NA TÉMA POHÁDKY.

VYDÁME SE OPĚT SMĚREM NA SLAVÍKOVKU. CESTU VÁM BUDOU NAPOVÍDAT INSTRUKCE „KAM DÁL?“ A PRO JISTOTU JEŠTĚ ZELENÉ ŠIPKY. BUDETE POTŘEBOVAT PAPÍR A TUŽKU NA ZAPISOVÁNÍ SPRÁVNÝCH ODPOVĚDÍ, KTERÉ NÁM SPOLEČNĚ S VAŠÍM JMÉNEM A TŘÍDOU MŮŽETE ZASÍLAT NA EMAIL ddm@zs-zihle.cz NEBO DO MS TEAMS DO CHATU TÝMU DDM ŽIHLE A TO NEJPOZDĚJI

V PONDĚLÍ 7. 6. 2021.

OTÁZKY BUDOU ROZDĚLENÉ NA DVĚ KATEGORIE:

MLADŠÍ – MŠ, I. A II. TŘÍDA

STARŠÍ – III.TŘÍDA A STARŠÍ

(POKUD SE VÁM BUDE CHTÍT, MŮŽETE DĚLAT OBĚ VARIANTY).

STEZKA BUDE PŘÍSTUPNÁ OD PÁTKU 4. 6. 2021 OD 12.00 HODIN

DO NEDĚLE 6. 6. 2021 DO 17.00 HODIN.

START STEZKY BUDE PŘED BUDOUVOU DDM, KDE VE VÝVĚSKÁCH BUDETE MÍT PRVNÍ OTÁZKU A INFORMACE „KAM DÁL?“.

Další týden Vás budeme informovat, kdy si osobně můžete vyzvednout odměnu v DDM Žihle.

TĚŠÍME SE NA VAŠE ODPOVĚDI A MŮŽETE POSÍLAT I VAŠE FOTOGRAFIE ZE STEZKY. BUDEME RÁDY!!!

Informace k provozu DDM od 24. 5. 2021

Od pondělí 24. 5. 2021 je Ministerstvem zdravotnictví povoleno za přísných hygienických opatření (uvnitř 10 osob včetně pedagoga) zahájit činnost zájmových útvarů DDM.

Zaměstnanci DDM budou až do konce tohoto školního roku pomáhat škole a školní družině zabezpečit činnost a současně připravovat programy šesti příměstských táborů, které pro vaše děti zajišťujeme v průběhu letních prázdnin.

Proto bude činnost zájmových útvarů zahájena až v novém školním roce 2021/2022 v průběhu měsíce září.

Nevyčerpané poplatky za zájmové útvary, které jsme Vám převáděli ze školního roku 2019/2020 na školní rok 2020/2021 si můžete vybrat následujícím způsobem:

• převod na nový školní rok 2021/2022
  • vrácení na účet – zašlete nám číslo účtu, kam chcete částku poslat

Prosím o sdělení vašeho rozhodnutí ohledně nevyčerpaných poplatků nejpozději do konce června na email: ddm@zs-zihle.cz

Děkuji a těšíme se na Vás v novém školním roce.

STEZKA DDM ŽIHLE

DETEKTIVNÍ STEZKA DDM ŽIHLE

STEZKA JE URČENA VŠEM ZÁJEMCŮM.

od pátku 14. 5. 2021 od 12.00 hodin až do neděle 16. 5. 2021 do 17.00.

Start stezky je před budovou DDM, kde se ve vývěsce dozvíte podrobné instrukce a nápovědu kam dál. Otázky Vás provedou po Žihli.

S sebou si vezměte tvrdou podložku na malování, černou fixu a mobilní telefon. Do telefonu si musíte stáhnout zdarma z internetu čtečku QR kódů (pokud ji tam už automaticky nemáte) a nainstalovat (stačí jeden telefon do skupinky).

POZOR!!! MUSÍTE MÍT S SEBOU JEŠTĚ QR KÓD K DOMALOVÁNÍ  (nutné vyzvednout buď ve vestibulu školy nebo u zadního vchodu DDM Raketa).

ODPOVĚDI NA OTÁZKY ZE STEZKY, JMÉNO A VAŠI TŘÍDU NÁM POŠLETE nejpozději v pondělí 17. 5. 2021 DO DDM NA EMAIL ddm@zs-zihle.cz NEBO DO MS TEAMS DO CHATU TÝMU DDM ŽIHLE.

ODMĚNA ČEKÁ NA VŠECHNY VAŠE SPRÁVNÉ ODPOVĚDI.

Další týden Vás budeme informovat, kdy si osobně můžete vyzvednout odměnu v DDM Žihle.

DDM tábor

Co vás čeká na příměstském táboře? Pusťte si video: https://youtu.be/nj1sB3IU2C8

ČARODĚJNICKÁ STEZKA DDM ŽIHLE

STEZKA JE URČENA VŠEM ZÁJEMCŮM.

Můžete si ji v klidu projít celý víkend v jakémkoliv čase. Stezka bude přístupná od pátku 30. 4. 2021 od 12.00 hodin až

do neděle 2. 5. 2021 do 17.00.

Start stezky je před budovou DDM, kde se ve vývěsce dozvíte podrobné instrukce a nápovědu kam dál. Otázky Vás povedou zkratkou do nedalekého Přehořova, kde bude označený cíl cesty.

S sebou si vezměte papír, tužku a mobilní telefon. Do telefonu si musíte stáhnout zdarma z internetu čtečku QR kódů (pokud ji tam už automaticky nemáte) a nainstalovat (stačí jeden telefon do skupinky).

ODPOVĚDI NA DVANÁCT OTÁZEK ZE STEZKY, JMÉNO A VAŠI TŘÍDU NÁM POŠLETE nejpozději v pondělí 3. 5. 2021 DO DDM NA EMAIL ddm@zs-zihle.cz NEBO DO MS TEAMS DO CHATU TÝMU DDM ŽIHLE.

ODMĚNA ČEKÁ NA VŠECHNY VAŠE SPRÁVNÉ ODPOVĚDI.

Letní dětské tábory 2021

Přihlaste se na letní dětské tábory, které pořádá DDM Raketa ZŠ Žihle.

Bližší informace a přihlášky: ZDE

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů ZŠ – DDM Žihle

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů ZŠ – DDM Žihle ke stažení ZDE.

Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli Žihle 178
Kralovice